Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélgetni az...

Miről lehet beszélgetni az emberekkel egy ismerkedés során (nem romantikus értelemben) illetve ha már nem elsőre találkozol valakivel, de nincsenek kimondottan közös témáitok egyelőre?

Figyelt kérdés

Sose voltam jó az emberekkel való fecsegésben és tekintve, hogy csendes vagyok, nem is igazán kezdeményeztem beszélgetést eddig. Amikor pl új munkahelyre kerültem, még hetek múlva se tudtam miről beszélgessek a kollégákkal, mit kérdezzek tőlük azon kívül, hogy 'hogy vagy? '.. A sima kis unalmas beszélgetések se igazán mennek.

Szeretném ha könnyebben menne az ismerkedés más emberekkel..


2022. nov. 4. 22:43
 1/1 anonim válasza:
68%
Az emberek akkor érzik, hogy jót beszélgettek valakivel, ha ők maguk beszéltek sokat és a másik figyelmesen hallgatta őket és mindenben egyet értett velük. Csak annyi a dolgod, hogy vedd észre mi az, ami igazán érdekli a másikat. Kérdezz rá arra egy egyszerű kérdéssel, aztán hagyd beszélni, ha befejezte, fűzd tovább szintén egy olyan egyszerű kérdéssel, amin látszott, hogy izgalomba hozta és a vége felé említette és így tovább amíg bírod. Hidd el mindenki csak veled akar majd "beszélgetni":) Fontos: tényleg figyelj arra, amit mond a másik, különben nem működik. Sok siker!
2022. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!