Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz, ha szilveszterkor otthon...

Gáz, ha szilveszterkor otthon marad az ember?

Figyelt kérdés

A szilveszterről mindenki úgy beszél,mintha egyértelmű lenne,hogy ezen a napon bulizni kéne,és részegre innia magát az embernek.Vagy legalábbis az én korosztályomban (20 év),ez a szokás.Az új évet miért macskajajjal kell üdvözölni?Én ezt sosem értettem.Én már évek óta itthon vagyok szilveszterkor,mondjuk egyébként sem tudnék elmenni sehova,mert kis községben lakok,és örülök,ha hétköznap van valami szórakozóhely,meg a barátaim se bulizósak.Ti hogy vagytok ezzel?Mindig elmentek otthonról? (főleg az én korosztályom érdekel,de akárki írhat a tapasztalatairól:) Nagyon cikis,ha valaki otthon ül ilyenkor?


És előre is BUÉK mindnekinek.


2008. dec. 24. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, ami neked ilyenkor tetszik, senki nem kéri számon, hogy mit csináltál, ha mégis, akkor nem kel törődni a hülyeségeivel. Szived joga otthon maradni, vagy akár antiszociálisnak kikáltani magad, ha neked ehhez van kedved.
2008. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Én idén szervezek szilveszteri bulit. De tavaly, a páromnál töltöttem a szilvesztert, csendesen, kettesben. Amúgy 18 éves vagyok.

Szerintem ez a nap se különbözik sokban a többitől. Lerészegedni, akármikor lehet.

2008. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is 20 vagyok és minden évben itthon vagyok...alszom,olvasok,zenét hallgatok..stb..nincs kedvem kötelező bulikhoz,csendes magányomban vagy anyummal(esetleg az álom-manókkal)üdvözlöm az újévet..suóval ne törődj másokkal azt tedd amihet kedved van,ha azért mész bulizni mert elvárják,úgyse fogod jól érezni magad..
2008. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!!! Én 19 múltam és egy kivételével minden évben itthon vagyok a szüleim társaságában.

Igazából azt az egyet diszkóban töltöttem és nagyon rossz volt...

Tv-zgetek, MSN, net, éjfélkor megnézzük a tüzijátékokat, de kb. ennyi. Nem hiányzik az a lerészegedős, tömegnyomoros vagy házibulis hangulat. Tisztelet a kivételnek. De általában arra vágnak fel, hogy beb.sztak. Én mondjuk alapból nem iszom alkoholt. Szóval attól nem leszel rosszabb ember, hogy otthon maradsz, sőt!

2008. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs ebben semmi ciki, akinek nincs kedve, ne menjen. Nekem van, én megyek :) De tavaly itthon voltam mert még csak 3 hónapos volt akkor a babám, hát persze, hogy itthon maradtam. Idén megyek, mondjuk annyira már nem villanyoz fel, mint 16 évesen, de szeretnék együtt lenni a barátaimmal. Szerintem a szilveszteri buli csak azért ilyen nagy cucc, mert olyankor az emberek 90%-a ráér bulizni, tehát pont egy időben, mert amúgy egy szokványos hétvégén azért a mi társaságunkban is sokan dolgoznak, vagy másnap mennek dolgozni, nem mindenkinek egyszerre van szabadnapja. Ja, és 21 éves vagyok, szóval én még azért szívesen eljárok olykor-olykor, de mondjuk a szilveszteri buli soha még egyik évben sem volt az év legjobb bulija, de azért szeretem.
2008. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én 25 vagyok, és én sem megyek sehova. Utálom a tömeget és nincs kedvem bulizni sem menni ahol mki vagy részeg vagy be van szívva. Nálam is az van, hogy itthon vagyok vagy a bnőimmel vagy a párommal.
2008. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen gáz! Tessék elmenni a templomba és buzgón imádkozni! Ez a minimum. :-)
2008. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én 19 vagyok, majdnem minden évben itthon maradtam. Most is itthon leszek. (Muszáj, mert petárdáznak és a kutya tiszta ideg-ahogy én is. De egyébként sem akarok menni sehová. Nyugit akarok végre)

Nem hiányzik ez a nagy szilveszteri őrület. Nem tudom... mennék valahová "bulizni" - utálom ezt a szót, ahová ki lehet öltözni lehet csinálni valami extrém feltűnő sminket meg pezsgőzünk stb. De diszkóba ugye nem ez van. Ott kb boros-kóla sör tánc hülye zene. Házibuliba úgyszintén... jó, nem bálba akarok menni de egy hülye diszkóban mindenki lökdösődik én meg nem akarom, hogy leöntsék a ruhámat, és elkenődjön a sminkem stb. Mert ne arról szóljon már, hogy szétszednek az emberek és égjek mert széthullik az arcom (hajam,sminkem) :DD És táncolni se nagyon akarok, inkább barátokkal hülyéskedni, vihogni.

Az idegesít még, hogy ha mondom, hogy otthon szilveszterezek mindenki úgy néz rám hogy úristen, mintha én valami retardált lennék. Meg: de hiszen olyankor kell! Ezért ütni tudnék... mi az hogy kell?! Wáááá az agyamra megy. Hát nem kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindig ezt mondják, hogy olyankor kell! Most nem azért, mintha én szent lennék. Sokszor egy sima hétköznap (sőt van, hogy délelőtt) én is elmegyek egy-egy buliba, ahol van zene, alkohol, szex, drog... szóval nem vagyok szent és unalmas attól, mert itthon maradok. De valahogy úgy érzem ennyi idősen nyugodtan maradhatok még itthon, nem kell nekem mindig lelépnem. És nekem ez valahogy családi ünnep. Mondjuk a családdal nem nagyon szólunk egymáshoz, mindenki elvan. De akkor is főzünk virslit iszunk pezsgőt megnézzük a tüzijátékot (lehet látni tőlünk néha kicsit :)) és nézzük a tv-t. (Igaz most azt hiszem joshi bharat lesz szilveszterkor XDDD ez nagyon odatesz a hangulatnak :P) de az szánalmas, hogy sokan elmennek diszkóba és csak isznak. Aztán az a menő hogy azt beszélik hogy kinek hány napig volt utána fejfájása. és még 3.án vagy amikor suli van akkor is másnaposak... és akkor, hogy ők megünnepelték.

Most nem azért, de ők ezt hetente csinálják. tehát átlagos dolog náluk. Nem nagy szám. Én meg itthon vagyok a családdal és ünnepélyesebb a hangulat. Tehát végül is mégiscsak ez az értékesebb. És nem unalmas, mert ez nem minden héten van.

Na mindegy. Én tutira itthon leszek szilveszterkor, és nem is érdekel ha valaki leszól emiatt, majd jól elhordom mindennek :D nem hagyom magam azért se.

D.

2008. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Szilveszterkor nincs is "templomozás" . az csak karácsonykor van nem?
2008. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
sokat lendítettetek ám az önbecsülésemen XD köszi o/
2008. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!