Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok olyan közösséget,...

Hol találok olyan közösséget, olyan embereket, akik imádnak fotózni, kirándulni?

Figyelt kérdés

...és benne vannak minden kalandban, és egy jó kép esetleg az élmény érdekében nem riadnak vissza attól sem, ha hurrikán közt kell falevelet söpörni?


A kérdés komoly, még ha nem is ennyire sarkítottan. Az igazság azonban az, hogy akik vannak barátaim, bár én inkább ismerősnek nevezném őket, egyszerűen annyira kényelmes emberek, hogy lehetetlen kimozdítani őket. Én meg viszont csak mennék és mennék. 28 éves vagyok, de mellettük olyan, mint valami nyugdíjasklub. Ha azt mondaná valaki, hogy öltözzek indulunk az őserdőbe fotózni, mennék, vagy ha tornádót indulnánk fotózni, mennék. Hiányzik a spontaneitás. Imádok kirándulni, tök mindegy, hogy szakad az eső, vagy dermesztő fagy van, vagy a nap perzsel mindent, nem érdekel. A fotózás meg az életem, a kettőt összekapcsolandó keresnék olyan embereket, akik hasonló kaliberűek. Na de hol? :-( :-(


2008. dec. 25. 14:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki kedvet kap rá, akkor írjon akár emailt is privátba :-)
2008. dec. 25. 14:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretnék nagyon, de nekem sincs igazán társaságom a páromon kívül, de ő sajnos unatkozik addig amíg én egy egy képpel kínlódom. Én is 28 vagyok, írj privit hátha nem vagyunk olyan messze egymástól.
2008. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!