Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett minden alga a neten?

Miért lett minden alga a neten?

Figyelt kérdés

Nem minden, de irtósok faj. Ha rákerestek egyes edényes növényekre, de akár állatokra is, sokszor azt dobja a net hogy alga.

Ami eddig feltűnt:

Tulipán

Szentjánoskenyérfa

Rozsdás nádiposzáta

Pirítógyökér


Néha csak a keresés ajánlásánál írja algának, van olyan is hogy állatokat ír növénynek.



2022. nov. 29. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elalgásodott a net, le kell kezelni vmilyen szerrel, pl. Algollal.
2022. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Tehat eloszor minden faj, aztan mar csak irto sok faj, aztan az az irto sok is csak 4 darab.

Mindenesetre en rakerestem mind a 4-re, de egyikre sem irta, hogy alga. Hol latod azt, hogy alga?

2022. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, de nem "a neten", hanem a Google-keresőben.
2022. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat hogy érdeklődtem a kérdezőtől, hogy hol látja azt, hogy alga, hátha tudnék neki segíteni, ígérem máskor nem teszem, és én is inkább találgatni fogok meg hülyeségeket irkálni
2022. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írta, hogy például az ajánlott keresésekben.
2022. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, eddig nem tűnt fel, de tényleg. Ha elkezdesz beírni akármilyen növényfajt, a kereső által felajánlott kiegészítések alatt mindig valami alga van.

Pl. elkezdtem beírni, hogy „himalájai”, erre ezeket ajánlja fel:

[link]

2022. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Másoknak is feltűnt:

[link]

[link]

2022. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!