Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy van ez most a csajok közt?

Hogy van ez most a csajok közt?

Figyelt kérdés

Hogy létezik az hogy van egy lány aki 14 éves koráig a környéken egy domináns erős lánynak számít, aztán valahogy utána már kiesik ebből a szegmensből és egyes csajok túltesznek rajta, akik addig gyengébbek, visszahúzódóbbak voltak?

Hogy lehetséges ez?

Esetleg ti is tudtok hasonló esetről?



2023. jan. 11. 13:16
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Pl. másik intézménybe kerül, ahol másvalaki lesz az aktuális menő csaj. Ez pont ebben a korban gyakori, mert 14 évesen kerül középsuliba a legtöbb kamasz.
2023. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyes

Ez igaz, de attól még hogy lehet hogy másvalaki lesz a menő csaj, ha eddig mindíg ő volt?

2023. jan. 11. 13:28
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
A legtöbb menő csajnál van egy menőbb csaj, csak nem feltétlenül találkoznak. Nálunk általánosban volt egy ilyen csaj, mindenkit bántott, alázott, azt hitte, hogy ő a méhkirálynő, aztán a középsuliban úgy elintézték a nála nagyobb pofájú csajok, hogy laposkúszásban közlekedett. Bár nem mondom, hogy nem érdemelte meg.
2023. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hármas

Konkrétan mi történt vele?

2023. jan. 11. 13:35
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem abba a középsuliba mentem tovább, csak anyám mondta, hogy az új évfolyamtársai csicskáztatják, naponta látta ahogy küldik maguk helyett a büfébe meg cigit venni. Általánosban ő csicskáztatta a gyengébbeket meg csúfolt mindenkit. Karma, lol.
2023. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy halad az életkor, átalakul az ember szemlélete. gondolom, te is mást tartottál menőnek 18 évesen, mint 10 évesen.
2023. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!