Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülés utáni depressziós...

Picihasim kérdése:

Szülés utáni depressziós lennék? Antidepresszáns újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 évig szedtem Rexetint, terhesség előtt lealltam, nem volt panikrohamom, jól voltam. Megszultem a lányom és rá pár napra amikor hazajöttünk rosszul lettem, előjöttek a pánik tünetei. Megijedtem az egesztol, nem akartam ezt az egészet. Mivel szoptattam a szertralint elkezdtem szedni, ami nem hatott. Abbahagytam a szoptatást és Rexetint szedek egy hete. Hatni fog a gyógyszer? Régen jó volt. Kényszeres gondolatok, pánikra? Szédülök és a fülem be van dugulva úgy érzem. Ez elmúlik?



2023. márc. 3. 06:28
 1/7 anonim válasza:

Ha már egy hete szeded, akkor gondolom már érezni kellene a hatását.

Első gyerek ?

Igen nagyon megváltoztatja az életet , felborul minden , de megéri .

Idő kell míg megszokott a helyzetet es osszecsiszolodtok .

De ahhoz te is kellesz , másképp éld meg az anyaságot, nézd a jó oldalát. Ha alszik a pici próbálj meg te is pihenni és relaxálni. Ágyban dől el minden , ha úgy kelek fel h nem szeretném ezt csinálni akkor nem is lesz jó a napod, de ha pozitívan allsz a naphoz akkor sokkal jobb lesz.

Ne a gyogyszertől várd el, hogy segítsen.

Csakis te tudsz magadon segíteni.

Olvass sok motivációs idézeteket.

Nekem az szokott segíteni ha nagyon kiborul a bili.

Az anyaság nagyon nehéz meló a legnehezebb a világon. De minden pénzt megér

2023. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Agyban dől el*
2023. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második gyerek, lombikkal lett, sokat küzdöttem érte. Ezért sem értem ezt az egészet. :( Köszönöm amit írtál. A Sertralint 5 hete szedem és nem hat. A Rexetin remélem fog.
2023. márc. 3. 18:40
 4/7 anonim válasza:

Kívánom, hogy hamar jöjjön rendbe a helyzeted. Sokan küzdenek terhesség utáni depresszióval . De sikerülni fog legyőzni :)

Csak mindenben a jót kell nézni. Tudom , hogy nagyon nehéz, sokszor én is nehezen viselem a mindennapokat.

Nekem 1 kislányom van 3éves , és sni-s , több türelem kell ezért. De én ha magam alatt vagyok mindig olvasgatok motivációs idézetet , aztán arra gondolok, hogy a gyerekem nem azért hisztizik mert engem akar idegesíteni, hanem így fejezi ki magát mivel nem tud még beszélni , és nem tudja elmondani mi bántja.

Kitartást kívánok neked!

1-es voltam

2023. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jól esett amit ìrtál. Panikbeteg is vagyok, de nagyon remélem, hogy rendben leszek. Azon vagyok minden erőmmel :)
2023. márc. 3. 21:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha valaki olvassa. Elkezdtem szedni a Rexetint és elég hamar el is kezdett hatni. Teljesen jól vagyok. Nincs pánik és nincs depresszió. Nem szabad elkeseredni, segítséget kell kérni!
2023. ápr. 8. 13:19
 7/7 anonim válasza:

Gratulálok! Attól függetlenül próbáld azért ki amiket az #1. javasolt. Hátha egyszer gyógyszer nélkül is jól leszel...


Kitartást! ❤️

2023. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!