Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 40 pluszos Facebook trollok ?

40 pluszos Facebook trollok ?

Figyelt kérdés

Nagyon elszomorít mikor Facebook feldob valakiről egy cikket ,és több száz ,ezer ember oda gyűlik és gyaláznak valakit .30 éves vagyok én nem csinálom ezt, ha valakinek jót nem tudok mondani/írni akkor inkább nem mondok semmit .De megfigyeltem, hogy többségben vannak a 40+ emberek ,egyszerűen undorító mikor nagyma

,papa korban árad belőlük a mocsok, mit tanultak ezek az emberek az életben ? És igen kevesebbet gonoszkodnak a fiatalok ,én úgy vettem észre .


2023. máj. 10. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ország mentális állapotán sokat lehetne javítani. Sokan keseredtek meg, és sokan így "dolgozzák le". :-/
2023. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Az is undorító, hogy valaki ezt a jelenséget egy bizonyos korosztályra akarja rákenni! Ráadásul pont azt írja, hogy ő ha jót nem tud mondani, akkor nem mond semmit, erre egyből lealázza a 40 feletti embereket, általánosítva.
2023. máj. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez semmi amikor én 16 éves voltam szakmai gyakorlaton a zsidózás ment ebédidőben aki meg még valami bakit is elkövetett arra nagyon durván rá trottyoltak. Inkább örülj annak hogy a neten csinálják.
márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!