Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan segítitek az iszapkatas...

Hogyan segítitek az iszapkatasztórfa áldozatait? Van esetleg olyan, aki személyesen ismer kolontári, devecseri lakost?

Figyelt kérdés
Én most pakoltam össze 6 nagy táska ruhát, cipőt, babaruhát. Remélem hasznát veszik majd. A GLS ingyen leviszi, 40 kg-ig.
2010. okt. 12. 11:24
 1/5 BeerHunter ***** válasza:

A barátnőm nem kolontári és nem is devecseri. Ettől függetlenül majd' teljes földjük a trutyi alatt áll.

(nem bántásból, de öndicséret büdös)

2010. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kriszti83 ***** válasza:
Nics ott élő ismerősöm. Többször hívtuk a 1749-et.
2010. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
küldtem egy smst a segélyszámra. ennél jobban nem érdekel.
2010. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves beehunter!


Tipikus magyar mentalitás. a kérdésre ugyan nem válaszolsz, de azért másokat tudsz sértegetni és bántani.

nem öndicséretből írta. hanem azért, hogyha esetleg valaki ismer személyesen olyan családot, akinek szüksége van ilyen dolgokra, akkor célzottan nekik küldjem, ne pedig a polgármesteri hivatalba vagy ahol tárolják az ilyeneket.

tudod én túl vagyok ilyen dolgokon, hogy pár csomag ruhával sztároljam magam.

de ki mint él, úgy ítél, ezért a válaszod téged minősít.

2010. okt. 12. 12:57
 5/5 anonim válasza:
Én devecseri vagyok...ha van kérdésed szivesen válaszolok!
2010. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!