Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kormányablakoknál elvárás,...

Kormányablakoknál elvárás, hogy egy bunkó paraszt legyél?

Figyelt kérdés
Ilyen kormányablak és okmányirodában elvárás, hogy minél szemetebb, arogánsabb, beszólogatós, embertelenebb legyél ha ott akarsz dolgozni? Vagy ez csak szimpla magyar mentalitás?

2023. jún. 21. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még egyszer sem szóltak be ügyintézéskor se bankban, se hivatalban, se kereskedőnél se sehol. Talán egyszer egy jegypénztárban volt ilyen, vagy túlmozgásos biztonsági őr, azokat meg egy-egy határozott mondattal helyre tudja tenni az ember.


Mondjuk köszönök, kérek, mosolygok, elmondom egy-két értelmes magyar mondatban, hogy mit szeretnék, kéznél vannak az irataim. Ezeket próbáltad már?

2023. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen helyeken a gyenge képességű egyének dolgoznak akik képtelenek megállni a helyüket jól fizető, tehetséget vagy tudást igénylő munkakörökben / helyeken. Erre még rátesz egy lapáttal hogy sok semmihez nem értő személyt azért tesznek oda mert rokon, főnök ismerőse, valakinek a valakije stb...


Szóval nem nehéz levonni a logikus következtetést, hogy ezek a helyek ilyen szemétlerakóként / géntemetőként funkcionálnak.

2023. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ebből mondjuk pont annyi igaz, mint hogy a négerek jól kosaraznak, a szőkék buták, a papok pedofilok, a tanárok meg utálják a gyerekeket.


Persze, nyilván van ilyen is, nekem is van hivatalnok ismerősöm, tanár rokonom (néger, meg pap nincs, szőke néger pap nevelőtanár meg főleg nincs), azok meg pont nem ilyenek. A tanárokat szeretik, évtizedekkel korábbi diákjaik előre köszönnek nekik, a hivatalnok arról panaszkodik, hogy mennyire bántja, hogy ennyi nyomoron nem tud segíteni, mert a lehetőségek valóban végesek...

2023. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én idáig nagyjából normálisakkal találkoztam, és jó, segítőkész is volt köztük.

Te hogy közeledsz hozzájuk?

2023. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!