Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne elonyos...

Szerintetek nem lenne elonyos bevezetni a kasztralast mint buntetest eroszakos, pedo elkovetokkel szemben?

Figyelt kérdés
Talan nagyobb visszatarto erot adna, es lecsillapodnanak tole akin tenylegesen elvegzik.
2023. júl. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Ebbe igazad van! 1000x meggondolná magát mindegyik! (de elég lene kémiaiis kontroláltan) Mint ahogy eltünt a halálbüntetés, úgy megnőtt a gyilkosságok száma is! régen nem lehetett ennyi gyilkosságról hallani, nincs visszatartó erő, ez ilyen egyszerű!

Itt mi hiába dumálunk róla még a fidesz lesz addig ebből semmi nem fog lenni.

2023. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én a szemet szemért elv híve vagyok. Csak akkor ivartalanítsanak nőt vagy férfit, ha ők is teszik másokkal.
2023. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatnám, de nem az előzetes visszatartó ereje miatt, szerintem nincs neki. A halálbüntetésnek sincs, kedves első, ez egy városi legenda. Ellenben fájdalommentesen és hatékonyan elvehető valakitől a nemi vágy, ami folyamatosan bűnelkövetésre sarkallja - ez szerintem nem drasztikus, az ő élete is nyugodtabbá válik tőle.
2023. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszatartó ereje annak van, ha (majdnem) biztos lehet benne, hogy elkapják.
2023. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!