Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kormány miért nem foglalkozi...

A kormány miért nem foglalkozik azokkal, akik, mint tüzelő anyag kereskedő, embereket károsít meg, számlát hamisít és nem fizet semmilyen adót?

Figyelt kérdés
Ezzel szemben mégis különb autóik, házaik vannak, mint más adó fizetőnek!
2008. dec. 31. 17:04
 1/3 yuda ***** válasza:
100%

Azért nem foglalkoznak velük túlzottan,mert ez most egy kihegyezetten veszélyes téma-azonnal "robban",ha hozzáérnek-biztos hallasz te is ilyen híreket nem?

Ha bármi sérelem ér egy romát,azonnal megjelennek a divatos jogvédő szervek és bárminemű előtájékozódás nélkül megvádolnak mindenkit,hogy csak azért pécézték ki őket,mert romák.(a "romát" direkt írtam,mert már a cigány szóra is ugranak :))

2008. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris mert néhány százezer potenciális szavazat. Másodszor meg mert bármi történik, ami ellenük irányul, rasszizmust kiáltanak. Plusz persze nem tudnak elég munkahelyet teremteni. Ha meg lenne munkahely (mert volna több helyen is), akkor "hátkíremszípenénaztatnemfogomcsinálni", és persze minimálbér közelében nem is éri meg nekik (közel ugyanannyi segélyt kapnak).
2008. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ilyen "tüzelő anyag ker." évekkel ezlőt is voltak, akkor sem foglalkoztak velük, felhábrítónak tartom, hogy minden másegyéb mellett ezt is megtehetik!

De ha én később adom le az adóbevallásomat megbüntetnek, akkor Ők .....

Hol az egységes kötelzettség vállalás. De ezzel nem azt akarom mondani, hogy megdöglött az én tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. Mikor veszik már észre ezeket az élősködőket!!!!

2008. dec. 31. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!