Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előre jegyzem hogy a témában...

Krisz0921 kérdése:

Előre jegyzem hogy a témában kevésbé vagyok jártas, vannak olyan állások, amik a következőre hasonlítanak? Vagy ha nem is állás, de hobbi?

Figyelt kérdés
Szeretek kitalálni dolgokat, vannak ötleteim, akár videó vagy játék (pc, társas), de minden ötletem egyedül hiányos, esetleg egy fejlesztő csapat része szívesen lennék (ha lehet ilyet) vagy ha vannak hasonló érdeklődésű emberek valaki tud velem beszélni ezekről?

2023. aug. 3. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan melót szerintem nem találsz ami csak brainstormingból áll. Ötletelni könnyű, szinte mindenki tud. Megvalósítani nehéz. Abban fejleszd magad. Ha olyan helyet találsz ahol rövid projektek vannak, akkor gyakran brainstormingolhatsz.
2023. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tett halála az okoskodás. Ez az ötleteléssel maszatolásra hatványozottan igaz.
2023. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!