Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy cikkhez keresek képeket....

Egy cikkhez keresek képeket. A téma: Ami ma cuki később lehet ciki. Ami eszembe jutott: az 50-60 éve divatos volt "popsis kép" a gyerek fekszik hason és a képen az arca és a popsija látszik (jobb esetben gumibugyiban)?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan (szabadon felhasználható) képeket ajánlani, ami az elkészültekor (20+ éve) cuki volt, most már ciki? ("popsis" képet a téma érzékenysége miatt nem szeretnék)

#Facebook #ciki-cuki
2023. aug. 24. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Kaptál egy feladatot, amiért adni fognak valamit, te pedig kvázi ingyen vársz itt segítséget. Tessék felütni a google-t meg a többit egyedül.
2023. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez a felfogás ciki.

Egy ilyen gyerekkép sosem lesz az, mert értelmes ember tudja, hogy gyerek van rajta. Tipikus tinihiszti az ilyet cikinek tartani.

2023. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Az awkwardfamilyphotos pont kom oldalon (ha már ez előző kommentemet törölte valami nagyeszű) találsz egy csomó olyan képet, ahol anno menőnek tartott trendek szerint fotóztak embereket (jellemzően amerikaiakat), és hát mostanra eléggé gáznak, cikinek látjuk azokat a képeket. Onnan is meríthetesz ötleteket.
2023. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves elöttem szólók.


Rengetegen osztanak meg a gyerekről/unikoráról képeket válogatás nélkül. Nekik szeretnék plasztikus példákat mutatni.

2023. aug. 24. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden olyan ciki amikor valaki 100 szögből feltölti a gyerekéről ugyanazt a képet, mintha rajta kívül bárkit is érdekelne annyi kép a gyerekéről, amikor kb minden kisgyerek majdnem ugyanúgy néz ki. Én pl imádom a macskákat, lefotózom én is 100-szor ahogy fekszik, de eszembe sem jutna megosztani, tudom hogy az csak nekem fontos, hogy a kis mancsát máshogy tartja az egyik képen stb.
2023. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!