Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ukránok utálják a magyarokat?

Az ukránok utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés
Hollandiába költöztünk. Nem sokára iskolába kell járjak, ukránok közé. Tartok tőlük, a helyzet miatt ami van.

2023. szept. 13. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet így általánosítani. Ugyanolyan migráns leszel ott, mint ők is, ez már egy közös összetartó erő.
2023. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok😅. Feltettem egy kérdést csak.:)
2023. szept. 13. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én jártam párszor ukrajnában (még a Covid előtt) sehol nem tapasztaltam ilyet. Eleve Kárpátalján (ZaKarpatsky) erősen kevert a lakosság, ott vannak olyan települések ahol simán beszél majdnem mindenki magyarul (pl. Huszt, Rahó).
2023. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Vannak, akik igen, mások meg nem. Nincs értelme általánosítani.
2023. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bornhu válasza:
85%
Kívánom, hogy sikerüljön szeretettel fordulnotok minden osztálytárshoz és a szüleikhez, remélhetőleg ezt ők is szeretettel viszonozzák. Ha ez sikerül, akkor máris találtatok néhány ukránt, akivel békében lehet élni. A mostani szenvedés mindenkinek fájdalmas, ez is összehozhat Benneteket.
2023. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos igen eléggé, hála a kormányunknak…próbáld meg nem provokálni őket, szóval még véletlenül se menj suliba fehér-kék-piros mintás ruhában vagy amin Z betű szerepel.
2023. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember nem utál senkit ennek a származása alapján.


Én is nyugaton élek és mindenféle emberrel dolgoztam már együtt, ukránokkal is. Nekik sem volt bajuk velem, nekem sem velük.

2023. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!