Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már eltelt körülbelül másfél...

Már eltelt körülbelül másfél hónap az iskolából de még úgy érzem, nem sikerült beilleszkednem. Milyen tanácsokat tudtok adni?

Figyelt kérdés

Most kerültem új gimnáziumba. Csak néhányan jöttek ugyanabból az iskolából, szóval nem az a gond, hogy már régóta ismeri az osztály nagyobb része egymást. Kissé egyedül érzem magam az általános iskola után. Ott sem voltam a társaság legbőbeszédűbb tagja, de elég sok barátot szereztem. Most is vannak, akikkel jóban vagyok /3-4 osztálytárs/, de nem érzem magam igazán jól az osztályban.

Nem azt kell elképzelni, hogy csendben ülök a padban egész nap, csak olyanok, hogy elmennek néhányan moziba stb. hétvégén, tanítás után, én pedig megyek haza. Mondjuk volt már példa arra, hogy maradtam egy fél-1 órát, de ez ritka. Szóval, mit gondoltok, mit kéne tennem? Tudom, voltak már ilyen kérdések, de itt talán kicsit más a helyzet, mert nem vagyok igazán egyedül, csak nem érzem magam fontosnak az osztályon belül. Van, aki hasonló helyzetben volt? Ha igen, később milyen kapcsolatokat sikerült kialakítania az osztályában...?


2010. okt. 17. 20:37
 1/5 anonim válasza:
Én is új osztályba kerültem. Én személy szerint 9.-es vagyok valszínű, h teis.:D Először én is úgy voltam h ez az osztály ááh fúú de rossz.. és kiderült h nem. De h megnyugtassalak én se járok velük moziba... meg buliba.. Haverságba vagyok velük iskolában... de én inkább a régi haverokkal lógok. Szal ne aggódj majd beilleszkedsz.:D Hiába h másfél hónap én se illeszkedtem be még.:D
2010. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És én is megyek haza iskola után.:)
2010. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már jópár éve járok középiskolába és mindig egyből hazamentem suli után.
2010. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, igazából nem is erre akartam kihegyezni a mondanivalómat, csak megjegyeztem. Mondjuk akkor is furcsa, hogy az osztály kb. fele még marad órák után, én pedig megyek haza.

Vagy ha például metrón találkozom egy osztálytárssal és elkezdek beszélgetni úgy érzem, hogy hülyeségeket mondok és kár volt megszólalnom.

2010. okt. 17. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én gimiben sose kerültem igazán bele a fő társaságba, volt 2-3-4 haverom, meg persze mindenkivel tudtam hülyülni, de inkább más osztályokból meg iskolákból voltak barátaim.


fősulin-egyetemen sem olyan fontos hogy a barátaid a csoportból legyenek. persze sose árt ha tudod néhánynak az msn címét meg a telszámát, meg ha elkéred a jegyzetet lefénymásolni akkor odaadják, de ezen túl nem kell hogy a barátaid legyenek.

2010. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!