Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendelt valaki a borbaro.hu...

Rendelt valaki a borbaro.hu oldalról? Mik a tapasztalatok? Semmi véleményt nem találok róla.

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 14:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni. Biztos választ nem tudok adni, de gyanítom viszont, hogy az Alza.hu nem dob ajándékként a rendelésembe megbízhatatlan üzleti partnerektől 15000 Ft-os kupont (ami legalább 30000 Ft-os vásárlástól felhasználható), mert akkor sérülne a jóhíre. De nyugodtan javítsatok ki!


Egyelőre keveset tudnak a scam-figyelő oldalak a borbaro.hu-ról:


[link]

[link]


Szerintem azért, mert még újak a piacon, nemrég indultak be. De ez is csak tippelés.

2023. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Megnéztem a weboldalukat, nem találok információt arról, hogy utánvéttel engednek-e fizetni. így viszont nem tudom ellenőrizni a hitelességüket. Amikor egy eladótól először vásárlok, mindig utánvéttel fizetek, hogy kiderítsem, hogy csalók-e. Arra nem voltam hajlandó, hogy a pénztári oldalukon kitöltsem a személyes adataimat csak azért, hogy megtudjam a választ.
2023. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
En rendeltem toluk(aboutyoutol kaptam a kupont). Olasz borokat rendeltem. Elore fizettem kártyával. Kulfoldrol jott meg, 1.5 het alatt, Németországbol, dpdvel. Csomaghoz kaptam ujabb 15 ezres kupont. Hétvégéig nem fogom tudni megkostolni, de eddig azt es ugy kaptam, ahogy igerve volt.
2023. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 j.bibe válasza:
100%
Rendeltem tőlük több bort kuponnal. Ajándék táskát ígértek, amit a mai napig nem kaptam meg. (Megleszek nélküle). Az egyik bor a dugójánál részben kifolyt. 1 üveg bor hiányzott. Mindez késedelmes szállítás után. A reklamálásom után azt írták, hogy a hiányzó bor árát visszafizetik, a táskát küldik. 1 hónap után írtam 1 levelet. (Mivel telefonon nem lehet őket elérni). Erre küldtek egy rendelés összegzése levelet, amelyen az állt, hogy a 4390 FT-os hiányzó bor árából visszatérítettek 2426 FT-ot. OK. Időpont nem volt rajta. Semmiféle kísérőszöveg, elnézést kérés, stb. Ezt nevezhetjük bunkóságnak az ügyféllel kapcsolatban. A borok kettő kivételével a lefolyóban végezték. Következtetés: Felejtős ez a cég a részemről a továbbiakban. Az ügyfelek lekezelése és a borok minősége miatt. (Lehet, hogy csak az a 3 fajta bor volt számomra nem megfelelő ízvilágú, a többi forgalmazott bor kiváló lehet. Azért én már többet nem próbálkozom). Döntsétek el magatok ezek után, hogy rendeltek innen bort, vagy sem. Én csak azt írtam le ami velem történt.
nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
3as válaszoló vagyok. Elfelejtettem véleményt írni. En 4500 Ft os borokat rendeltem, ami a kupon segítségével nagyjabol 2500 Ft ra jott ki. Iható,de ugy gondolom barmelyik hiperben kapható 800 Ftos üveges bor hozza ezt. Sőt Aldiban amit szoktam venni 1500 Ft ert olasz bort, köröket ver rá, szóval továbbiakban én se fogok rendelni, pedig mar vagy 4-5 kupont kaptam különböző cégek rendeléseihez.
nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 j.bibe válasza:

Sziasztok!

Itt is tájékozódhattok: [link]

A WEINFUERST-et (WEINFÜRST) kell keresni. Sok érdekességet és választ találhattok ez ügyben. Az 1-3 csillagosat olvassátok figyelemmel.

nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6# Nem értettem az ott olvasottakat, kifejtenéd?
nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is kaptam kupont, de nem rendeltem és nem is fogok. Nem csak az itteni hozzászólások miatt, hanem mert alapból nem rendelek olyan oldalról, ami nem magyar. Első dolog mindig az ÁSZF, ahol megtalálhatóak a cégadatok. Ha nincs ÁSZF , na akkor főleg felejtős.
jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves 4-as, azt írták, ha nem ízlik, akkor visszafizetik az árát kérdés nélkül, te nem kérted vissza???
febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hogyhogy nem magyar, ha az a neve, hogy borbáró? És .hu a vége is.
febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!