Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a kérdés leginkább a furry...

Ez a kérdés leginkább a furry fandomhoz szól és az antifurry oldalhoz is. Mi pontosan az a Furry Unió és mi az a Magyar Anti-Furry Unió?

Figyelt kérdés

Rengetegszer előfordul a barátaim körében, hogy voltak Conon és a Furry Unióról beszélnek. A vélemény megoszló (holott jómagam két éve vagyok furry) és mégis hallom, hogy:,,Jajjdejó!" meg, hogy ,, csak felesleges polgárpukkasztás az egész."

Viszont nemrég úton hazafelé (debreceni vagyok) találkoztam egy ilyen kis stand szerűséggel, ahol egy M.A.F.U. nevezetű kis csoport volt. Odamentem és most lehet ezért kitagad a fandom, de nagyon aranyosak voltak. Adtak kitűzőt, tollakat és egy kis szórólapot is, amibe le vannak írva a nézeteik és, hogy mi a céljuk. Nagy mázlimra találkoztam a közösség elnök helyettesével és csináltunk is egy kézfogós képet. Kérdeztem sok dologról és korrekten válaszolt. Na már most, szerintetek gáz, ha furry létemre egyértek bizonyos pontjaival? Ellenzik a kiskorúak zaklatását és az állatkínzást, továbbá nem a furry szubkultúrával van bajuk, csak azzal, hogy az NSFW részéhez bárki hozzájuthat aki kiskorú, meg a Furry Unió nem szimpatikus nekik. Illetve nem támogatják az LMBTQ-t, de nem is ellenzik. Mondták , hogy vannak furry tagjaik. Na már most engem érdekelne és be is lépnék, de ugyanakkor a Furry Unió is érdekel engem. Valaki tud bővebben a két közösségről? Ahogy hallottam nincsenek valami jóban.



#magyar #közösség #Furry #antifurry #Mafu #AntifurryUnio
2023. okt. 1. 06:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!