Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Fonó Budai Zeneházba érdemes...

A Fonó Budai Zeneházba érdemes egyedül menni? Vagy inkább párral?

Figyelt kérdés

Barátokkal mennék, csak én jelenleg szingli vagyok, szóval táncpartnerem nem lenne emiatt.

Aki volt már ott, hogy szokott lenni, lehet táncpartnert talalni az este során? 😊



#szórakozás #tánc #táncház #táncpartner #Fonó #Fonó Budai Zeneház
2023. okt. 2. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Moldvai táncházba mindenképpen érdemes menni egyedül is, csoporttal is :)

A vonós táncházban is fogsz szerintem találni táncpartnert -- az egyéb programok (koncert, tánctanítás) pedig akár alkalmat ad arra, hogy megismerd a leendő állandó táncos társadat is :))

2023. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Fiatalok milyen arányban járnak oda? 22 vagyok.
2023. okt. 5. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiatal jár oda! Ne szorongj! Érezd jól magad, mindenki azért megy oda.
2023. okt. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is egyedül járok, egy kis városban de ugyanúgy Fonó-s. Csoportos táncokba többnyire betudok csatlakozni.

Szerencsére meglepően sok fiatal van.

nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan mennek egyedül, könnyű becsatlakozni. Főleg a moldvai csángó körtáncokba, amihez még pár sem kell és sokat könnyű megtanulni.
jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!