Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írtok nekem vallás-keresztény...

Írtok nekem vallás-keresztény kategóriájú könyveket?

Figyelt kérdés
Olvasnék már valamit, kifogytam a könyveimből. És szeretnék valami lélekerősítőt, valami érdemleges tartalmú könyvet. Írjatok légyszi 🥰

2023. okt. 2. 20:26
 1/4 m dzsuzeppe ***** válasza:
100%
Talán egyszer fogok írni egy vallás-keresztény kategóriájú könyvet. Jövőre tervezem elkezdeni az írását, ha kész lessz, elküldöm neked!
2023. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Például Andrei Plesu: Jézus példabeszédei. Nem könnyed olvasmány, belemenős, gondolkodós, de meg lehet próbálni.

Könnyednek Anthony De Melo, Max Lucado írásait ajánlom például, de van sok jó.

Könyvesboltban érdemes a megfelelő részlegen lapozgatni, találni jókat.

Korábban FB-on Henri Boulad követő voltam, azokat a kis sorokat is jó volt olvasgatni.

Jézus példabeszédeit szeretném elolvasni, eddig kétszer fogtam bele, de mindkétszer elcsábított egy-egy Updike...világi hívságok. :)


Mészöly Ágnes írta Márta evangéliuma egy regény, mégis nagyon közel vitt Istenhez. Női szemszög, de nagyon közeli. Ajánlom.

2023. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D-Mano ***** válasza:

Tóth Kornél Frigyes: Jézus vagy Pál

Itt olvasható online is:

[link]

2023. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek😇
2023. okt. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!