Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Családi fotózáskor miért...

Családi fotózáskor miért kötelező elem a mezítlábasság?

Figyelt kérdés
Akárhány olyan családi fotót látok, ami fényképész által, stúdióban, műteremben készül, a fotózott családok tagjai mind rendesen fel vannak öltözve de cipő és zokni nincs rajtuk. Mindig mezítláb vannak. Van ennek valami kulturális vagy egyéb oka?

2023. okt. 10. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen tendencia nincs. ilyet nem láttam még.

tudnál képet mutatni?? (ami nem shutterstock labfetiseseknek)

2023. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
NEm tudom, hol élsz, de ilyet még soha nem láttam!
2023. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Életemben ilyet nem láttam. Te milyen képeket nézegetsz?
2023. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fúj.
2023. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2023. okt. 10. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rétek hozzá, de hirtelen ilyen ötleteim vannak, hogy 1. intimebbnek tűnik tőle a kép 2. a képek beltéren, nappali és hálószóba hangulatú termekben készülnek, ahol a magyar kultúrában cipő nélkül szoktunk lenni, főleg szőnyegen 3. mezítláb a képnek természetesebb, letisztulabb hangulata van. Ha megnézed, akkor max 3 szín van a legtöbb képen mindenkin, de jellemzően inkább csak kettő 4. cipő nélkül zokniban lenni számomra egyfajta furcsa átmenet. Ez lehet hülyén hangzik, de az jut róla egyből eszembe, hogy az illető cipő nélkül van, nem pedig az, hogy felvett egy zoknit, hogy ne legyen mezítláb. Ha látok egy képet, amin egy stúdióban ülnek emberek rendesen felöltözve, zokniban, akkor annak van egy furcsa hétköznapi, laza hangulata, mintha épp vendégségben lennének valahol. Egy professzionális családi képen pedig nem ezt a hangulatot szeretném megörökíteni.
2023. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotelezo elem. Meg az altalad citalt oldalakon is egy csomo kep talalhato, amin nem mezitlab vannak a lefenykepezettek. Ha kotelezo elem lenne, akkor mindenki mezitlab lenne fenykepezve.
2023. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!