Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen szenzációhajhász közösségi oldalak, mint az időkép és társai?

Figyelt kérdés

Annyira irritáló, hogy belépek mondjuk facebook és rögtön elém dobja az időképet, hogy jövő héttől tartósan megérkezik az igazi ősz, a fagyok és így tovább. Idióta f@szok még azt se tudják, hogy 2 napon belül mi lesz, de már jövő héttől tartós dolgokról beszél, mint mikor tavaly leírja december 2-án, hogy fehér lesz a karácsony, aztán karácsonykor helyette napsütés és 20 fok volt. Tél sem volt szinte januárban sem.


Ez ilyen szadizás az ilyen pánikkeltő és idegesítő közösségi oldalak felől vagy csak azt hiszik, hogy máris mindenki tapsol vagy sír?


A kérdéseikről nem beszélve, mikor feltesznek egy kérdés és 3 sablon válaszadási lehetőség van pl.


Örülsz annak, hogy megérkeznek a fagyok?


Igen örülök

Nem, elviseltem volna még a meleget

Jöjjön az ősz


3 ilyen idegesítő válasz van aztán a sok idióta még nyomja is rá a válaszokat. Nagyon utálom az ilyen időjárásos portálokat, főlegt mikor nagy betűkkel kiírják, hogy brutális dolgok lesznek...


2023. okt. 10. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2023. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak téged. Én se szeretem őket, de azért akkora frusztrációt nem okoznak.
2023. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem NEM idegesít, mert nem is ismerem ezeket.
2023. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha minden ilyen es hasonlo jelentektelen semmisegen felidegesited magad, akkor 50 evesen elvisz az agyverzes vagy az infarktus. Nem eri meg szerintem.
2023. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de ezzel a hülye időjárással való riogatás annyira szánalmas. Mindig változik az idő, ritkán van sokáig több napig jó idő. Aztán úgy írják, hogy brutális meg mit tudom én milyen változás jön, mintha ide jönne Afrika vagy Grönland és nem lenne többé vége... mintha ezeket retardált emberek írnák és készítenék, akik ebben élvezkednek. Lehet a meteorológusok egy része is retardált idióta és 5 évet járnak egyetemre a semmiért...
2023. okt. 10. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk, tájékoztat, hogy fel tudj készülni. Az időjárás előrejelzés a gazdasági életben is nagyon fontos.


A te életedben pedig az öltözködésed tervezésében, a programjaid tervezésében.

Az előrejelzés közfeladat, közéleti fontosságú információ nyújtás.


Ha zavar, blokkold.

2023. okt. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!