Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Digitalstand mégis hogy...

A Digitalstand mégis hogy képzeli, hogy eltüntetheti az eddig kifizetett digitális kiadványokat?

Figyelt kérdés

Kaptam értesítést a Digitalstand-tól e-mailben, hogy jövő évtől kezdve megszűnnek, mint szolgáltató cég és az eddig kifizetett és olvasható kiadványok eltűnnek a regisztrációs fiókból.

Nem állt szándékomban egyik kifizetett kiadványt sem törölni, viszont - ellentétben e-book vásárlásoknál, hogy a kifizetett e-book-ot letölthetem magamnak, elvégre kifizettem -, a Digitalstand nem teszi lehetővé a kifizetett kiadványok lementését úgy, mint az e-book letöltését biztosító weboldalak, csak a regisztrációs fiókban lehet náluk olvasni - mivel megszűnnek január 1-től, ott sem.

Az más dolog, hogy a jövő évre szóló, már kifizetett előfizetések díjait visszatérítik. Ez rendben van.

Az nincs rendben, hogy csak a regisztrációs fiókban lehetséges olvasni a kifizetett kiadványokat (amiket én vásároltam, nem pár száz Ft-osak, hanem jóval drágábbak!!!) és miért nem lehetséges letölteni a kiadványokat az e-book letöltéséhez hasonlóan.

Ez így nem jogszerű.


2023. nov. 2. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Idáig is ilyen volt, nem?

Elfogadtad a szerződésüket? Akkor I.J.

Amúgy mi az, hogy nem lehet lementeni? 0 tudással tényleg nem, de még van időd utánanézni.

2023. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!