Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy szálloda takarítónője...

Egy szálloda takarítónője felporszívózhatja a vendégek legoit?

Figyelt kérdés

A hétvégén kisfiammal elmentünk egy hotelbe és 3 napot voltunk ott. Kisfiam hozta a legoját befejezni a mostani építését aminek nekiállt de közben lementünk sétálni egyet úgy, hogy a szoba kulcsát leadtuk a recepción, hogy hamarosan jövünk. Felmentünk és minden ugyanúgy volt, csak láttuk a szőnyegen, hogy frissen van porszívózva. Legoját a hotelbe nem fejezte be csak ma itthon és észrevettük, hogy hiányzik belőle 13 lego darab, valamint 3 lego bábú. A legot kb. 2 hete vettem újonnan és most volt kirakva először, de hiányoznak belőle darabok. Gondolkodván eszembe jutott hátha nem mi hagytuk el hanem a hotel takarítónője porszívózta fel. Felhívtam őket és elmondtam a helyzetet és kiderült azzal beszélek aki akkor porszívózott ott. Mondtam neki, hogy ott voltak a legok mire ő azt válaszolta, hogy ő nem tehet róla, neki az a feladata, hogy összeporszívózzon nem pedig, hogy azt nézegesse mi van a földön.


Fiam állítása szerint a 3 lego bábú nem is a földön volt, hanem a szekrényen, de ő ebben nem 100%-ban biztos és az sincs meg, tehát valószínű az is fel lett szippantva a porszívóval, ami szerintem szándékos, mert bele sem fér a porszívó szőnyeg fejébe…


Mit tudok ilyenkor kezdeni? Nyilván a legok már ki vannak dobva, mert szerintem a szállodai porszívók porzsákját max. 2 naponta cserélik, úgyhogy azt már nem fogom visszakapni



#porszívó #LEGO #takarítónő #Beporszívozza #Felporszívózza
nov. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
13 színes alkatrészt azért észre lehet venni, hacsak nem hagyja valaki direkt figyelmen kívül, a minifigurákat meg talán nem is lehet felporszívózni. Egy hátizsákot vagy egy széket sem porszívózna fel, hiába vannak a földön, így valószínűsíthető, hogy direkt tette el őket láb alól.
nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Kizárt, hogy nem akadt volna fel a csőben. Ellopta.
nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen én is valószínűsítem, de sokkal több lego volt a földön mint 13… Ott volt maga az egész ami már részben össze volt építve, ami kb. 20x15 cm plusz körülötte egy csomó másmilyen lego… A minifigurát próbáltam itthon a sima csőbe, az is csak akkor megy bele ha nincs rajta ilyen szőnyeg fej… Másrészt pedig biztos vagyok benne, hogy kellett hallania amikor beszippantotta a legokat és ennek ellenére nem jeleztek senkinek, stb…



#2 Simán lehet az is, de én szerintem szándékosan szívta fel őket, mert minek kellett volna 13 ilyen kicsi lego darab, amivel semmit nem tud kezdeni. Amúgy meg nem értem, hogy fordulhat meg egy felnőtt ember fejébe ilyen, hogy egy lego készletet tesz tönkre, amivel általában a gyerekek játszanak és oda vannak értük

nov. 15. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Primitív, érzéketlen proli.
nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szálloda felelőssége hogy a vendégek cuccait ne "tüntesse el", viszont így hogy már csak otthon vettétek észre, nyílván csak a vállukat vonogatják. Amúgy ezeket a kéretlen takarításokat nagyon gyűlölöm, fizet az ember egy rakás pénzt a szobáért, de nem hagyhatja szanaszét a dolgait, mert valaki jön és arrébrakja. Volt hogy a kilincsen hagytam a "Ne zavarj" feliratot, hát a takarítónő így is kileste hogy nem vagyunk ott és bement a szobába.
ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Micsodaaa? Úgy porszívóznak a kibérelt szobába a saját dolgaid között, hogy meg sem engedted? Ezt alapból biztos nem hagytam volna annyiban főleg úgy, hogy még el is vesztek a dolgaitok
ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak itthon jöttünk rá mi történhetett. Nekünk is fura volt, de örültünk, hogy összeporszívóztak, valamint azt hittük, hogy elfelejtettek előttünk összeporszívózni…
ápr. 23. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!