Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Telekom karácsonyi reklámja...

Telekom karácsonyi reklámja homoszexuális propaganda?

Figyelt kérdés
dec. 7. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Először csak olvastam róla, hogy talán Csehországban tiltakoztak ellene.

Utána nem sokkal láttam már itthon is. Direkt figyeltem, de nem fedeztem fel benne semmit sem. Azon kívül, hogy baromi béna reklám, borzalmas az erőltetett ének és a nem rímelő, nem jó szótagszámú sorok. Szóval büntetni lehetne, mert bűn rossz.

dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bűn rossz a dal meg az ének egyértelműen. De nekem több egyszerre esett csak le hogy ebben azért van utalás is...
dec. 7. 09:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Többedszerre
dec. 7. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem esett le. Teljesen szokványos, hogy fárasztó rokonok heteró fiatalokat nyaggatnak, hogy van-e barátnőjük, barátjuk. Vagy ha van, akkor azzal, hogy mikor lesz esküvő, gyerek. :D

Vagy mire gondolsz? Mert a cseh (azt hiszem cseh) tiltakozásánál ezt írták a cikkben, hogy kérdezgetik a kapcsolatáról.

dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Nincs pénzem reklámokat nézni :(

Ebből is kimaradok :(

dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez mitől lenne homoszexuális propaganda? A Karácsony ilyen, el kell viselni, udvariasan.Ha bármit is sugallt, nekem nem jött át. A nagyi kérdezte, hogy boldog vagy?
dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4# van egy olyan érzésem hogy Magyarországra a lightosabb verziót tették.

Különben a csehek miért tiltakoztak volna?

Egyébként sajnos az eszébe jut az embernek, ahol a multik megszólalnak ott mindig fölüti a fejét valami lmbtq cucc.

dec. 7. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
7: Lehet, mert ebben tényleg nincs semmi.
dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező üldözési mániában szenved.
dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a végén az öregasszony rákérdez, hogy boldog vagy-e... persze, hogy az az üzenet, hogy teljesen oké ha meleg vagy.
dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!