Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest mennyire veszélyes...

Budapest mennyire veszélyes éjszaka?

Figyelt kérdés
Nappal sokat járkálok a belvárosban, de éjszaka csak átutazóban voltam. A kivilágított városról szeretnék fényképeket készíteni. A hidakról, a Gellért hegy tetejéről stb. Tudom ezek biztonságosak. A Kőbányi Szent László templomot akarom lefényképezni éjjel kivilágítva. Inkább az a része rázós. Vagy esetleg a Margit sziget? Ha esetleg betámadnának a cigányok mit kell csinálno? Nincs verekedős tapasztalatom maximum a fényképezőgép állványt tudnám használni viperaként. Főleg ha meglátják nálam a fényképezőt. Ott a Kőbányai részen, Margit szigeten mire kell számítani? A Gellért hegyen is aggódtam, de rájöttem a drogos cigányok nem másznak fel oda az tuti.

jan. 13. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Kőbányai*** bocsi elírtam.
jan. 13. 08:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 9. kerületet fotóztam, igaz inkább hajnalban, napkeltekor. Akkor nem volt gond, pedig kifejezetten szegény, romos környéken jártam, pl. az elhíresült Vaskapu 45-öt is fotóztam (mára már lebontották). Nem gondolom hogy azokon a környékeken ahová te mennél, gond lenne.

De ha mégis, a legjobb tanács amit adhatok: ellenkezés nélkül odaadod az értékeidet, aztán elsétálsz,bvagy futsz.

jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne menj egyedül biztos, ami biztos. Legalább 2-3 havert vigyél magaddal.
jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A Gellért hegyet is gondold meg! A hajnal praktikusabb, akiktől tartasz, akkor még az "igazak" álmát alusszák.
jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne menjél egyedül.
jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem javaslom, hogy egyedül menj ilyen időpontban rosszabb környékekre. Éjszaka sajnos az általad említett emberféle roma entitások aktívabbak, mint nappal, és simán képesek neked támadni az illuminált állapotuk közepette.

Engem kb. 2 hete találta be kora reggel egy ilyen "kedves" szerzet a 3-as metró délpesti szakaszán. Konkrétan egyszer sem néztem rá, ő mégis elkezdett velem ordibálni, hogy fjgyelem őt és nem sokon múlott, hogy rám támadjon...

tegnap 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!