Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez micsoda, ez megtörtént?...

Ez micsoda, ez megtörtént? Nem értem, fura.


jan. 18. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen kihívások, én részt is vennék egyszer egy ilyenben. De konkrétan ez a videó biztos, hogy kamu. Az ilyenek az ember türelmét és józan eszét teszik próbára. Ki az, aki egy nagy összegért kibírná napokig egy teljesen fehér szobában úgy, hogy az égvilágon semmi nem történik vele? Rosszabb esetben még az időt sem tudja. Nem hiszed el, de sokan beleőrülnének. Nekem pl. pont megérné.
jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, közben kiderült számomra, hogy ez egy film összefoglaló volt, csak a címét nem láttam. I-lletve fura, hogy legális filből ennyi jelenetet összevágni valakinek és feltenni Youtube-ra. Ez mégis hogy van?
jan. 20. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Legálisnak legális. Azt nem tudom, mennyire jogvédett, max nincs bevétele belőle. Amúgy sem az egész filmet töltötte fel úgy, ahogy van.
jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod "mennyire" jogvédett, akkor nem tudhatod, hogy legális-e. Nem is értem a hozzászólásodat. Az sem mérvadó, hogy nem az egészet töltötte fel, max talán 2 vagy 3 másodperces snitteket legális feltölteni, ha jól tudom. Amit nem tudok, hogy hényat szabad egy filmből.
jan. 20. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudod "mennyire" jogvédett, akkor nem tudhatod, hogy legális-e."

A kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Az, hogy valami jogvédett, még nem illegális. A jogvédett azt jelenti, hogy valakinek a szellemi tulajdonát nem használhatod fel engedély nélkül, de ezért semmilyen rendőrségi megrovás nem jár az illegális dolgokkal ellentétben. Max törlik az fiókodat, ahol az adott tartalmat közzé tetted.

jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!