Mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
Mi a munkád?

jan. 24. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Tanuló vagyok (ált. vagy középiskola)
Főiskolás vagy egyetemista vagyok
Számítástechnika (programozó, IT-szakember stb.)
Egészségügy
Bank- és pénzügyek
Újságírás, média
Pedagógus vagy más tanár vagyok
Fizikai szakmunkás vagyok
Mezőgazdaságban dolgozok
Bármi egyéb
17 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem volt több rubrika.

Aki az egyebet jelöli, kérem pontosítson.

jan. 24. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy webáruházban a tartalmat kezelem (termékleírások, paraméterek, termékképek, bannerek szerkesztése), nyugdíj mellett

Korábban voltam reprodukciós fényképész nyomdában, szkenner operátor-képfeldolgozó grafikai stúdióban, majd tördelőszerkesztő egy kiadóban.

jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létesítményi tűzoltó.
jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Irodai munkát végzek és mellette levelezőn egyetemista vagyok.
jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem is el kéne menni ilyen levelező egyetemre... Nyugdíjas koromig talán el is végeznék egyet..
jan. 24. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg a mesterképzésemet végzem, emellett részmunkaidőben egy múzeumban vagyok múzeumpedagógus és tárlatvezető, illetve alkalmanként elvállalok rendezvényfényképezést is.

24/N

jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
Nyugger vagyok, itthon teszek-veszek a kertben, az erdőmben, a ház körül. Naponta másfél órát horgászok, a többi időmet a kutya, a barkácsolás és egyéb hobbijaim töltik ki.
jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az tényleg nyugis élet, 7-es.

Magamról szólva, az év 6-7 hónapja alatt valahol Nyugaton megkeresem a (jó) zsíros kenyérre valót, pár hónap Magyarban a szüleimnél, a többit meg világkörüli utazgatással töltöm, főleg télen a trópusokon. 🏝🏖

jan. 25. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
CNC gépkezelő-marós. utálom az egészet, mint a sz...t! főleg az egyik kollégámat!
jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De legalább meg vagy fizetve rendesen, 9-es.
jan. 28. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!