Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Jósavárosi Polgárőrségnek...

A Jósavárosi Polgárőrségnek miért van annyi politikai post megosztva a Facebookon?

Figyelt kérdés
A polgárőrök politizálnak is? Én úgy tudtam, hogy a politikával nem foglalkoznak.
febr. 4. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

a polgárőrök mindig rendkívűl nagy személynek képzelik magukat például általában rendőrök akartak lenni világéletükben csak az életben nem feleltek meg annak

Mindegy bohóckodásukat folytatják ingyen és bérmentve pénzt nem kapnak érte

Bár joguk semmihez nincs fegyvert nem kaphatnak, csak rendőrséget értesíteni cébén meg talán elkövetőt visszatartani a rendőrség kiérkezéséig

Általában kiöregedett vénemberekből áll a polgárőrség tagsága, náha láttam őket régne járőrözni, teljesen bele is élik magukat jól láthataólag a műsorba haha

febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!