Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Kínában mérik az...

Igaz, hogy Kínában mérik az emberek súlyát a buszon és megszablyák azt, hogy ki mennyit ehet?

Figyelt kérdés
Van ennek valóságalapja? Aki Kínában járt, vagy esetleges ott él, az mit tud ezekről a dolgokról? Úgy hallottam egy videóban, hogy a buszra, csak úgy lehet felszállni, ha az adott embernél megfelelő a kg.

febr. 24. 10:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Megszabják*
febr. 24. 10:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Repülőkön is lemérik az alanyt,sőt itthon van busztársaság aki szondáztat mi előtt utazik az alany.
febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


Úgy hallottam, hogy Magyarországon is ez lesz bevezetve.

febr. 24. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz.
febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván valami helyi esetet egy szenzációhajhász felfújt, aztán mások meg általánosítanak belőle. Igen, bárhol a világban megtörténhet, hogy egy 200 kilós embert elhajtanak a búsba, mert azért vannak a széklábaknak meg az ülésköz szélességeknek fizikai korlátai. Üzemorvosi vizsgálat is nyilván van, ahol az orvos nem hagyhatja szó nélkül, ha a cég alpinistája elhízott. És egyes országokban valóban jobban megy a csesztetés e téren, mint máshol. Igen, hallottuk, hogy Ázsia ilyesféle környék. Nyilván olyan járatokon, ahol minden egyes hely névre szólóan helyjeggyel el van adva, valamint az álló utazás tiltott, nem megengedhető, hogy a kedve utastárs két és fél ülésbe férjen. De ha másfél milliárd embert méregetnének reggel a mezei buszmegállóban, még nem kezdődött volna el a múlt év keddi munkanap.
febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Köszönöm! Ez egy ésszerű válasz, ilyen választ is vártam a kérdésemre.


[link]


Itt van a videó, amiben ez a csávó vergődik, szánalmas. 🤦🏽‍♂️😂

febr. 25. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!