Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HVG360-as híreket meg lehet...

HVG360-as híreket meg lehet nézni valahogy fizetés nélkül is ingyen?

Figyelt kérdés
Ha havonta párszáz forint lenne, akkor lehet megérné, de havi 1-2 cikk van csak, ami érdekel nem igazán. Azért kérdezem mert hátha van olyan oldal, ahol meg lehetne nézni ezeket a híreket például reklámnézéssel.

febr. 24. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet és már az ingyenes próbát is törölték, bár az egy másik oldalon volt, ahol azt kijátszva nyitottam meg a fizetős cikkeket, gondolom ott is sokan visszaéltek vele. Én annyit csinálok, hogy elolvasom ezeknek az ingyenes elejét, majd továbbkattintok. Így látják, hogy a cikkre van kattintás, de előfizetést már nem generál, aztán hátha idővel rájönnek és megszűntetik, mivel ez a modell nem életképes. Volt már próbálkozás a 2000-es évek elején is fizetés mögé dugni bizonyos tartalmakat, de hamar visszacsinálták. Aztán amikor elindult az RTL 2, annak a tartalmai is fizetősek voltak egy évig, de aztán az is ingyenes lett, bevallották, hogy senki sem fizetett érte. Magyarországon ez nem működik, mi nem fizetünk olyan dolgokért ami nem kézzelfogható. Én is gond nélkül megveszek egy nyomtatott újságot, CD-t, DVD-t, de streamingért, online újságért nem vagyok hajlandó fizetni. Azon egyszerű okból, hogy amit egyszer megvettem az az enyém, az újság is - bár ritkán tartja meg az ember, de akkor is. Míg online ha nem fizetsz megállás nélkül minden elvész, de ha fizetsz akkor is elvehetik. Ezt nem támogatom.
febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Félművelt, iq hiányos, helyesírásra képtelen újságírócskák elfogult, agymenéséért fizetni, hát nem akkora nagy ötlet.
febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!