Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mondocon fesztiválon vannak...

Lábujjmirigy kérdése:

A mondocon fesztiválon vannak therianok??

Figyelt kérdés
A mondoconon van egy olyan kisebb therian közösség ahová odamehetek és szerettel fogadnak,nem küldenek el??

febr. 27. 19:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Én minden évszakban megyek a Conra, de mi az a therian? Kíváncsi vagyok
febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy spirituálisan,lélekben állatok.
febr. 27. 19:44
 3/5 anonim válasza:
100%
Áhh értem. Hát annyit tudok hogy furryk vannak rengetegen a Conon, jómagam is, de néha ők kapnak bántást meg sok rosszindulatu megjegyzést elég sokszor. Multkor egy csapat felnott férfi kotott bele egy 14 éves furry kislányba a Con bejárata elott. Úgyhogy énis inkább visszavonulok és csendben élem a világom nehogy leszúrjanak erte xDD
febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hali , szintúgy énis Furry vagyok és járok Conra és igen énis halottam hogy mi történt azzal a kislányal :/ , asszem 2023 öszi mondon történt , neki nem egy kos suitja van ? Mind1 is a lényeg Kérdező hogy nyugodtan oda jöhetsz kérdezhetsz beszélgethetsz , ,mondon a furryknek szokott lenni egy külön stand ahól kivannak rakva a fejek is meg vannak ott mindig ezért has kell jobban bele áshatod magadat a témába , meg igen ott mindenki elfogad mindenkit kb ^w^ , Remélem tudtam segíteni OwO
febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
febr. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!