Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16(F) vagyok és hogyan tudnék...

Anonymuspro99 kérdése:

16(F) vagyok és hogyan tudnék színész lenni?

Figyelt kérdés
Egy építő ipari iskolába járok ami miat elégé ellent mondásosnak tartom a dolgot(am technikus nak “tanulok”) már régebben is gondolkoztam ezen de kifejezetten mostanság fel keltette az érdeklődésem. Van valami bármi lehetőség arra hogy megpróbálják színészkedni vagy ahoz iskola és egyébb dolog kell(úgy ertem h valaki be tanítson pl az adott reklám filmre stb) a színészet alatt nem! Színházi színészetre gondolok! Ui: asszem a Wednesday fő szereplője se tanult semmi színészetet stb és mégis valakik láttak benne fantáziát enis valami hasonló ra gondolok

máj. 14. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész a színházba, ott tudnak segíteni. Ha normálisak, biztosan szívesen útba igazítanak :)
máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
vannak amatőr színjátszó körök, keress egyet és kapcsolódj be, ott kiderül, hogy van-e tehetséged hozzá. Esetleg meg lehet próbálni statisztaságot is, ott is néha vannak kisebb szerepek is, vannak ilyen statiszta toborzó cégek
máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!