Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hobbitok van(20-40)...

Milyen hobbitok van(20-40) éves korosztály ?

Figyelt kérdés
máj. 14. 17:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Biciklizés, net, barkácsolás-javítások. 38F
máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gitározom, programozással foglalkozom, filozófiai témában olvasok, hallgatok beszélgetéseket.
máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Frodó
máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%

Rajzolás, szerkesztés, festés, írás, olvasás, sorozatok és horrofilmek nézése, zenehallgatás, ötletelés (történetekhez), képregényolvasás, Genshinezés.


22/l

máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
19%
40+ vagyok :(
máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 UlfOrmson ***** válasza:

kertészkedés, olvasás, kirándulás, paleontológia/geológia

32/F

máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
38/N horgolás, hímzés, olvasás, írás, gyöngyfűzés, ékszer készítés, új dolgok kipróbálása (most DIY matricákat gyártok dekorációs célból), zene hallgatás, blogolás...
máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Konditerem, úszás, akvarisztika, nyelvtanulás és a történelmi érdekességek/tudományos cikkek érdekelnek még ezeken kívül


23/F

máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Sex,sex,sex

(40/F)😁

máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugisabb videójátékok (Sims, Animal Crossing, Pokémonok, stb), olvasás (akármi, most egy Szerb Antalt olvasok meg egyet a dopaminfüggőségről), Duolingozok néha, meg festeni szeretnék elkezdeni, csak azt hittem van itthon rendes ecsetem, de csak kicsik vannak, amúgy megvettem mindent de ezt még pótolnom kell, csak le vagyok égve épp. Júniustól edzeni is szeretnék menni heti 2x bár ezt nem hobbinak mondanám, inkább szükséges, mert 10 kilót hízok lassan az elmúlt fél évben, eddig mozgalmas munkáim voltak és nem kellett, de a mostani elég laza.

33N

máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!