Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted mi a mondanivalója...

Szerinted mi a mondanivalója a pillangó hatás című filmnek? Mi a véleményed a filmről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy minden kis apró eltérés a múltban, a jövőre nézve micsoda nagy meghatározó kihatásokkal lehet.
2010. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

szerintem az, hogy baromira de felesleges az idővel babrálni...a jelen a fontos, hogy ott legyünk JÓK, lásd a főszereplőt...5-6 dik "utazására" látta be, hogy mit is kéne csinálni, hogy mindenkinek jó legyen, addig pedig csak rontott, mert meggondolatlan volt...mohón használgatta ezt a "képességet". Egyébként nekem nagyon tetszett, elég jó kis film. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy néha mennyire apró dolgokon múlik az egész életünk, és hogy még túl sok gondolkodási időnk sincs arra, hogy eldöntsük, mit kellene tennünk. Egyébként nekem bejött, nagyon jó film.
2010. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A befejezés azért furcsa volt. Nem gondoltam volna, hogy a lány minden rossz forrása.
2010. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kossz a spoilert utolso..
2011. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!