Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bekerülni egy...

Hogyan lehet bekerülni egy baráti társaságba?

Figyelt kérdés
Harmincas nő vagyok, pár éve költöztem vissza a fővárosból a szülővárosomba. Vannak barátaim, barátnőim, akikkel kettesben összejárunk, de szívesen tartoznék nagyobb társasághoz is. De valahogy az ilyenekbe sosem hívnak, még azok sem, akikkel amúgy jóban vagyok. Elmegyünk ide-oda, csinálunk programot, átjönnek vagy áthívnak, beszélgetünk, de ha bármit szerveznek (grillezés, buli, kirándulás), akkor meghívják a szokásos 3-4 házaspárt, akit szoktak, és én eszükbe sem jutok. Budapesten ezzel sosem volt gondom. Mi lehet a baj?
2010. nov. 10. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervezz te nagyobb baráti, "ismerkedős" bulit, barátkozz össze velük.
2010. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Igaz barát sajnos eleve nem adatik 2-3-nál több.

Mélyebb érzelmi szinten talán nincs is rá szükségünk.


Vallási gyülekezetekben sem szeretik annyira egymást, mint a látszat...

2010. nov. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem a közeli barátok hiányoznak, azok vannak, mármint akikkel meg tudok mindent beszélni. Kimondottan az hiányzik, hogy társaságban töltsem a szabadidőm.
2010. nov. 10. 01:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el őket először te. Csinálj te valami főzőcskét, aztán elvileg ha ők is csinálnak, akkor hívni fognak. Ha meg nem, akkor lehet,hogy nem is baj,hogy nem tartozol abba a körbe!
2010. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!