Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem megoldás az...

Szerintetek nem megoldás az orosz rulett az emo életérzésű embereknek?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit az emósokról/emókról, csak annyit, hogy néha kikérik maguknak a nevüket, meg hogy mit jelent... lényeg az, hogy aki elhagyatottnak érzi magát, állandóan panaszkodik az élete miatt, vagdossa magát és meg akar halni, szerintem annak megoldás lenne ez a játék. Úgyértem, gondold el: addig vagdossa az ereit, amíg egyszer el nem vérzik. De mi van akkor, ha ad magának egy esélyt és a véletlenre bízza a döntést: vagy meghal, vagy nem. Ha meghal, hát sajnálom, előbb-utóbb bekövetkezett volna - aki nem bír segíteni az életén, csak nyavajogni, azzal bizony ez lesz... , de ha mégse hal meg, akkor van egy halálközeli élménye, és esetleg, így, ilyen közel a halálhoz megérti az élet jelentőségét. Szerintem egy ilyen eset után mindenképpen változik a világszemléletünk, és szerintem pozitív irányba...

Figyelem, én nem azokra gondolok, akiket rendszeresen terrorozálnak, megerőszakoltak, stb... tehát, akiknek tényleg okuk van ennyire elkeseredni, hanem a mai fiatalokra, akik képtelenek magukban látni a megoldást, mindig csak a "gonosz világ" képe lebeg a szemük előtt.


2010. nov. 20. 15:59
 1/10 A kérdező kommentje:
* terrorizálnak
2010. nov. 20. 16:00
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert az nem 100 %-os. :)
2010. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem is a haláluk a cél. :) Csak hogy értékeljék az életüket. Ha meg pechük volt... úgyis ezt akarták.
2010. nov. 20. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
A megoldás jó LENNE, ha lennének még emósok.
2010. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért, nincsenek? o.O Oké, hogy ez a mánia alábbhagyott, de azért még akadnak.
2010. nov. 20. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek bizony. Max. elvétve egy-kettő, de azok meg ki a f.aszt érdekelnek? Lassan szerintem szánalmasabb egy rég lejárt dolgon nyammogni(mint pl. ez) már szinte, mint az egész emó.
2010. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nyammogok. Ma láttam egy cikket az orosz rulettről, aztán olvastam egy emós csajról, aztán összekapcsoltam a kettőt. Egyébként, nem ők állnak életem központjában, csak segíteni akartam. De úgy látszik, elkéstem... :/
2010. nov. 20. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:
El, de emiatt ne aggódj, a nagyja valószínűleg normálisabb kamasszá változott, aki meg megmaradt, az azt csinál, amit akar.
2010. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja tök jó lenne ha be lehetne szerezni könnyen pisztolyt :P De az nem oan 1xű :P:P
2010. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, bonyodalmak mindig adódnak... :)
2010. nov. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!