Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Viskó c. könyv kinek tetszett?

Viskó c. könyv kinek tetszett?

Figyelt kérdés
Állítólag bestseller, meg minden. Még szinte soha nem találkoztam olyan könyvvel, amit nem tudtam végig olvasni, ez ilyen volt. Rengeteget olvasok, mindenfélét, ami leírás, tartalom alapján megtetszik, de ez nem volt jó:-( Nektek mi a véleményetek?
2010. dec. 14. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ó, most látom, hogy nem jó kategóriába tettem, vagyis van jobb is:-)
2010. dec. 14. 12:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :P
2010. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26
2010. dec. 15. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én tini vagyok, de én imádtam :P Szerintem csak annyi, hogy nem áll közel hozzád ez a téma... mindenesetre nekem a kedvenc könyveim között van :)
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
milyen téma? hogy megerőszakolták a lányomat, meg megölték, és valami gyógyírt keresek és istennel, jézussal beszélgetek, akik igencsak furák?
2010. dec. 16. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az "istenes" témára gondoltam :P Mondjuk ez tényleg nem egy nyári kis könnyed olvasmány... de legalább van mondanivalója. És ilyenek is történnek a világban, nem? Egyáltalán ki akar csak olyat olvasni, hogy minden szép és jó?

Gondolom, az író kicsit "barátságosabbá" akarta tenni Istent. Ennyi.

2010. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!