Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A roma lányok miért olyan...

A roma lányok miért olyan kötekedősek meg verekedősek?

Figyelt kérdés
Velem és több barátnőmmel is kötözködtek már ok nélkül. volt hogy meg is vert egy lány csak úgy. :S Kinek volt már hasonló tapasztalata?

2010. dec. 15. 09:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%

Én is tapasztaltam.


A vér.

2010. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert kultúrálatlanok .

Mert ugye egy kultúrált ember nem verekszik,nem köp a padlóra ,stb.

2010. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Saten ‫҉ ***** válasza:
84%
Nem tudom, de ez sajnos igaz, én is többször tapasztaltam. És nem csak velem vitatkoznak hanem azzal az orvossal is aki a saját gyerekét meggyógyította
2010. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
72%
Na azért nem mindegyik ilyen! De az tény év való, hogy 96 % - uk az igen. És tényleg a vér...
2010. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 Cory Rose ***** válasza:
60%
Ezt látják otthon...
2010. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
44%
egyszerű : azért mert romák.
2010. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt látja a környezetében, hogy az kapja a többet, aki a legagresszívabb, akkor olyan lesz máshol is. Igen, a vér. Észrevettem ezt sok olyan cigányon, akik teljesen integrálódtak már, hasznos tagjai a társadalomnak. Rendesek, békések, de ha valami bajuk van valamivel vagy valakivel, kijön rajtuk a cigány vér, és aszerint is viselkednek. A vér nem válik vízzé. A farkast is beteheted a kutyák közé, de nem lesznek jóban. A kérdés az, akkor miért kellene erőltetni a kutyák és farkasok együttélését? Mindketten jobban járnának, ha csak a saját fajtájukkal élhetnének...
2010. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
49%

én is tapasztaltam már.

18/L

2010. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
68%
Az ő "kultúrájuknak" része az agresszivitás. De ezt nem teheted szóvá, mert akkor rasszista vagy, és a liberális megmondóemberek (akik hamarosan itt is megjelennek - gondolom) sarokba állítanak, és 100-szor leiratják veled, hogy a cigány az jó, a cigányt úgy kell elfogadni ahogy van, a cigányt szeretjük.
2010. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
58%
Mert tanulatlan, bunkók. Nincs inteligenciájuk.Ezt látták a putriba!
2010. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!