Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan kórus (féleség),...

Van olyan kórus (féleség), ahova átlagos hangú amatőröknek vesznek fel?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányoznak a középiskolai énekórák :( Annyira imádok egy csoporttal együtt énekelni, az annyira szép! Dehát ilyen rendes kórusba tuti nem vennének fel, mert a hangom csak ilyen sima átlagos, nem vagyok ének tehetség, csak imádom a dalokat meg énekelni, de főleg csoportosan! Szerintetek van ilyen lehetőség Bp-en?
2011. jan. 2. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Misén is gondolkoztam már, de ott túl keveset énekelnek :(
2011. jan. 2. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg kórus van Budapesten. Merrefelé laksz? És mennyire tudsz énekelni? És mennyire csinálnád komolyan?

Hobbikórusok tipikusan minden művelődési házban vannak, nézz körül a környéken. Ha egy kicsit komolyabban csinálnád, pl. legyenek néha fellépések, stb. akkor keresd meg az Ifjú Zenebarátokat. Én ott voltam tag és nagyon szerettem. Minden évben kb. 8-15 fellépésük van.

2011. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rengeteg kórus van Budapesten. Merrefelé laksz?

Egyelőre még nem lakom ott, majd csak fogok, de nem tudom, hol pontosan


És mennyire tudsz énekelni?

Semennyire, sose voltam kórustag sehol, meg semmi... Csak suliban énekórán énekeltem, a hangom meg átlagos.


És mennyire csinálnád komolyan?

Bármennyire! Csak vegyenek fel! :D (jó, persze nem hivatás szerűen, vagy ilyesmi, de tanulnék rá bármennyit, ha kéne!)

2011. jan. 2. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbáld meg ezt a kórust. Ha meg mégsem jön be, akkor ha felköltöztél, nézz körül ott,ahl laksz. Nyugi, tényleg van sok lehetőség :)
2011. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ennek örülök nagyon, köszi :) Azt hittem, reménytelen dolog, hogy valaha is énekeljek még valakikkel együtt! :S
2011. jan. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!