Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másodéves orvosis vagyok....

Másodéves orvosis vagyok. Kezd elegem lenni abból, hogy a környezetemben élő összes ember azt képzeli, hogy én lenézem őket. Miért és mitől alakult ki ez náluk, amikor semmi okot nem adtam rá? Mit tudok tenni, hogy kiverjék a fejükből ezt?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért alakult ki ez náluk, mert tényleg semmi okot nem adtam rá, és őszintén mondom, hogy fel sem merült eddig bennem, hogy valamiért is le kellene néznem őket.

Mostanában viszont akármit mondok vagy csinálok, egyszerűen nem bírják megállni, hogy szó nélkül hagyják. Hülye példa, de a múltkor vettem pl. egy Triumpf melltartót, erre a barátnőm megjegyezte, hogy "Ja, köztetek már ez az alap?", holott 14 éves korom óta ilyen melltartót hordok, és ezt ő is tudja. Szilveszterkor meg elhívtam a középsulis barátaimat a buliba, amit a csoporttársaim csináltak, erre ott is megjegyezte az egyik, hogy "Na, mi van, beengedtek az elit klikkbe?", stb.

Nem tudom, hogy miért csinálják ezt, szerintem sokkal inkább ők néznek ki engem, mint én őket le.

Nem az az ember vagyok, aki akármelyik iskolát megjelölhette volna, mert olyan okos, hogy bárhová felveszik... mert sajnos nem vagyok zseni. De az volt az álmom, hogy orvos legyek, nagyon keményen tanultam azért, hogy bekerüljek - és összejött.

Tényleg nem értem, hogy mi bajuk velem, vagy mit rontottam el. :(


2011. jan. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Csupan irigyek rad. Nincs mas magyarazat. Meg ha nincs is okuk az irigysegre, akkor is irigyek.
2011. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek lehetnek valóban. Neked összejött valami olyan, amiről ők még csak álmodozni se mertek. Próbálnak lehúzni, mielőtt még élvezhetnéd a munkád gyümölcsét. Ill. mielőtt még eljuthatnál oda.

Nekem is volt hasonló tapasztalatom, bár csak fősulira mentem, de egy barátom semmit sem tanult érettségire, és nem jutott be, teljesen megkeseredett és bunkó volt velem, meg is szakadt a kapcsolatunk. =/

2011. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ismerek néhány magyar kórházat, ahol az orvosok egy folyosói találkozás során kb 2 méterrel a fejünk fölé néznek. Ez abban az esetben is igaz, ha a saját kezelő orvosommal találkozom. Nem lehet, hogy az oktatásban benne van a távolságtartási kötelezettség?
2011. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Istenem, de irigyellek!!! ..az ismerőseid ilyen megjegyzéseit meg hagyd figyelmen kívül :) és sok kitartást az orvosihoz!
2011. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy irigyelnek. Majd kinövik.
2011. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irigyek. Az lenne a normális, ha minden nőnek tellene jó minőségű melltartóra, és nem a sz*r kínait lenne kénytelen megvenni - akármilyen szakra is jár.
2011. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tudják magukról, hogy ők ha megfeszülnek se jutottak volna be az orvosira, vagy szimplán lusták lettek volna tanulni - még ha nem is akartak volna orvosok lenni - és ezért irigykednek. Illetve saját magukból indulnak ki, valószínűleg ha ők járhatnának oda, akkor ők pont olyanok lennének, amilyennek téged akarnak beállítani.
2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap megpróbáltam megbeszélni velük, remélem sikerült...majd elválik. :)
2011. jan. 14. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most tudod mi lehet. Megrobalod megbeszzelni veluk. Amint kiejted a szadon, hogy Te ugy gondolod, hogy irigyek Rad, na akkor sosem lesz vege. Valaszuk az lesz, hogy meg nagyobb sznob vagy mint valaha, mar mibol gondolnad hogy ok irigyek lennenek Rad. Ha nagyon nem megy, hagyd oket.

Triumphra visszaterve. Anyam is es minden no ezt a markaju melltartot hordta, alap volt, Nemetbol, addig mig az "okos" uzletemberek be nem hoztak a kinai sz.rokat. A mostani Triumph meg nem kinai?

2011. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!