Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretnék, hogy egyre...

Miért szeretnék, hogy egyre több homoszexuális legyen?

Figyelt kérdés

Újonnan oszlani kezd az a tévhit, hogy a homoszexualitás az emberrel születik. Manapság egyre több vélemény lát napvilágot, miszerint a homoszexualitás, egy pszichológiai, nevelési rendellenesség, az emberben kialakítható. Egyre többen hangoztatják, hogy a homoszexualitást szándékosan sugározzák az emberek felé.


Ki teszi ezt?

Miért, mi a céljuk?

Hogyan?


2011. jan. 9. 00:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
kik is állítják ezt?
2011. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
59%

Én láttam Londonban búzafelvonulást, amikor osztálykiránduláson kint voltunk és mondhatom elég undorító volt.


Felvonultak az általános iskolás diákoktól kezdve, a haditengerészeten át, a tanárokon keresztül, az orvosokig mindenki.


Én nem hiszem el, hogy ennyi homokos legyen csak úgy születésileg.


Már azzal is ránevelik az embereket, hogy azt állítják, hogy ez nem betegség, csak hajlam. Azzal kezdődött az egész és szépen haladtak a mostani állapotokig és még ki tudja, hogy hová tartunk vele.

2011. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
41%
Még csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy köszi a témafelhozatalt. Végre egy értelmes dolog a sok pártpolitikai kérdés után. Már nagyon unom a fideszezést, meg az emeszpézést.
2011. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
57%
Így egyre több hülyét állíthatnak majd az oldalukra + egy degenerált társ. is létrejöhet.
2011. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
40%

Fúj a búzák...

Ismerek egy palit akit a szülei mindig lány ruhában járattak és lánynak nevelték és csóró búúúza lett felnőtt korára, őt sajnálom, de aki beállít a szüleihez, hogy igen én búúza vok, na az undorító. Én pl nem tom elképzelni, hogy csajokkal hemperegjek csaj létemre.

2011. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
61%
A melegek többet fogyasztanak esetleg, mint a "normális" emberek. Legalábbis ezzel magyaráztuk a szinglijelenséget is szociológia órán. Szerintem egykutya.
2011. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
39%
Első, az olyan homofóbok, mint a kérdező ;)
2011. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
50%

"Első, az olyan homofóbok, mint a kérdező ;)"


Hát még szerencse, hogy nem fogadja kitörő örömmel, hogy mostanában egyre több lelkisérült, meztelenpics@jó "férfi" szaladgál kint az utcán és büszkék erre.

2011. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

Nekem azt mondja anyukám, hogy neki tökmindegy, hogy a fiúkat fogom-e szeretni, akkor is az ő fia maradok. Faterom meg azt mondja, hogy "Örülj fiam, hogy ennyi b.zi van, sőt gondolj bele, minél többen vannak, annál kevesebb a konkurencia".


Magyarul engem egészségesen neveltek. Anyukám minden helyzetben mellettem áll, faterom meg ossza az észt. És annak ellenére, hogy minden szempontból liberális (kivéve amikor kiskoromban néha jól elvertek) berkekben nevelkedtem, CSAK a csajokat szeretem.


Szerintem akinek a szülei a b.zikat sátáni fattyaknak állítja be, és emiatt homofób lesz, na az a beteg.


Amúgy lesz.rom, hogy valaki kivel mit csinál a hálószobában, amíg dolgozik, rendesen viselkedik, addig tök mindegy. Csak ne az én seggemet célozza meg, azt kész.

2011. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Ki teszi ezt?

Miért, mi a céljuk?

Hogyan?

2011. jan. 9. 00:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!