Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki az iwiw-en 3 albumban is megjelentette a pocakos fotóit, mikor gyereket várt ( 20 éves egyébként ), de a gyerekről már nem tesz fel fotót még a privát ismerőseinek sem, mert az ütközik az elveivel?

Figyelt kérdés
Bevallom, majd eldobtam az agyam, mikor megláttam a napokban, hogy lapos hassal állt immáron a lencse mögé, jelezvén, hogy már lebabázott.
2011. jan. 10. 21:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
:))
2011. jan. 10. 21:23
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm, bizton úgy gondolja, hogy saját magát kiteheti, de a gyerekét nem teheti ki az ő engedélye nélkül... a baba meg csak néhány év múlva adhat majd engedélyt. :D
2011. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
téged miért érdekel ennyire ez a lány? és milyen szöveg az, hogy lebabázott?? inkább tanulj meg normálisan kommunikálni és a saját dolgaiddal foglalkozni. Bár az agyadat már eldobtad, mint írtad.
2011. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A mit dobott el?
2011. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

G*cit nem érdekelsz, utolsó, ha nincs mondanivalód értelmesen, akkor húzzál innen, ha lehet, de mint a vadliba.

:))

Képzeld, én is kismama vagyok és én is hamarosan le fogok babázni!!

2011. jan. 10. 21:38
 6/16 A kérdező kommentje:

Sir Butcher, rád is vonatkozik!

Kocc!!

2011. jan. 10. 21:38
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsétlen gyerek, jó primitív, idegbeteg anyja lesz...
2011. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt most a kérdezőre vagy a kérdésben szereplő nőre mondod?
2011. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű, hogy a kérdezőre, elég elolvasni a hozzászólásait.

Amúgy nyilvánvaló, hogy a kérdező azt várja, most kezdje el mindenki szidni a lányt, amiért a babáról nincs fotó, de szerintem ezzel egyedül maradt. Amikor én várandós voltam, nem ilyen baromságokkal ütöttem el az időmet...

2011. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
uccsó megmondta :D - bukta kedves kérdező
2011. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!