Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A volt angoltanárom látott...

A volt angoltanárom látott suliidőn kívül cigizni. Köszöntünk is egymásnak. Azon kívül lehet belőle valami bajom, hogy a tüdőmet 'szennyeztem'?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem az iskola területén voltál, és tényleg suliidőn kívül, akkor nem tartozik rá.
2011. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főleg,hogy a volt angoltanárod. ha a jelenlegi lenne, akkor bajod is lehetne belőle,mert elterjesztené rólad a tanáriban, és lehet másképp tekintene ezután rád,beskatulyázna, osztályfőnök is rád szállna... ( barátokkal megtörtént )
2011. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire szigorú suliba jársz?van ahol piti dolgokból is ügyet csinálnak de egy átlagos szakközép vagy szakmunkásiskolában nem sokat nyom a latban.nyilván nem példaértékű de közösség válogatja.
2011. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a volt angoltanáromAT látom rendszeresen cigizni, meg amikor ő volt a tanárom, akkor is láttam. Köszönök neki, és ennyi :D. Nem lesz belőle semmi bajod szerintem.
2011. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*{ja és gimnáziumba járok és tényleg nagyon jó tanár ;P}
2011. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gimi 2. osztály. Tavaly tanított, idén már nem. Szeptembertől elég semmilyen a kapcsolatunk (tavaly nem szimpatizáltunk, és ezt mind a ketten a másik tudtára adtunk, de nem buktatott, vagy hasonló, csak beszóltunk egymásnak folyton, és ez még idén is megesik néha). Az a gyakori, hogy nem köszönünk egymásnak, minthogy igen. Ez kivételes alkalom volt (láttam, hogy megcsúszott a havon, én meg gúnyosan rámosolyogtam, mire ő rám köszönt, én meg vissza).
2011. jan. 30. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá, hogy mit csinálsz iskolán kívül...
2011. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

milyen naiv a kérdező.gimnázium második osztályában már egy olyan általános tudással kéne rendelkezned amelyeknek már rég nem ilyen alacsony degradált szintűnek kéne lennie. Alapvető hogy nem másoktól,főleg nem vadidegenektől kérdezel meg olyan dolgokat,amikben te jóval közvetettebb vagy és feltudod fogni saját magad is a tetted,és levonni a konklúziót.


Ilyen szintű kérdést kb egy hatodikostól várna el az ember. Pl hogy: Szerintetek most baj lesz ha leöntöttem magamat teával az ebédlőben miközben az egyik helyes fiú látott?


Érted már a kérdésed bugyutaságát? D


17/F

2011. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a válaszomat sem tudod majd értelmezni.
2011. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!