Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy érzed, hogy Te is felelős...

Úgy érzed, hogy Te is felelős vagy ezért?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdéssel kapcsolatban azt a választ olvastam, hogy a romák viselt dolgaiért a társadalom a felelős. Egyetértesz vele? Elég, ha igennel, vagy nemmel válaszolsz, de ha akarod részletezheted is.
2011. febr. 1. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2011. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én megadtam az esélyt nekik, többel el is beszélgettem. Szerencsére nekem nem volt még konfliktusom velük.
2011. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig próbáltam őket egyenlőnek tekinteni, beszélgettem velük és jó párat meg is ismertem személyesen. De reménytelenek... Manapság már nem tudom őket emberszámba venni. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi rendes cigányt ismerek.

Ezért csak ők felelősek, akik nem képesek beilleszkedni és a legalapvetőbb elvárásoknak megfelelni (dolgozni és a törvényeket betartani). Meg persze a drága politikusaink, akik elkényeztetik és vadul védik őket.

2011. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak cigány barátaim, és semmi rosszat nem tudok róluk elmondani, nem vagyok rasszista, nem nézem le őket, abszolút úgy viselkedem velük mint bárki mással, tehát NEM.
2011. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!