Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyitottam egy irodalmi oldalt....

Nyitottam egy irodalmi oldalt. Amatőr írókat, költőket, hogyan csábíthatnám oda?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm, aki rengeteg verset írt és amatőr.

[link]

Itt csak egy verse van fent, de a kapcsolatot fel tudnád venni vele.

2011. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb amatőrnek van weboldala. Keresgélj a neten, és ha találsz egy oldalt, a kommentelők nevére is guglizz rá, lehet hogy ők is vezetnek oldalt.
2011. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet. Én is amatőr író vagyok, van is oldalam, de egy közösségin nagyon szívesen megjelennék. Megírnád, hogyan jelentkezzek? Vagy hogyan csatlakozzak?
2011. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

[link] az oldal címe. Nem akartam leírni, mert reklámozásért törölhetik a kérdést.


A műveket az oldalra is fel lehet tölteni, a " Munkáidat ide töltsd" menüre kattintva vagy a tovabbiras@citromail.hu e-mail-re elküldve.


Nagyrészt, eddig Harry Potteres írásokat kaptam, és nagyon örülnék, ha más témában is lennének művek:)

A blogolós ötletet köszönöm, valószínűleg felveszem a kapcsolatot vele.

2011. márc. 5. 15:50
 5/7 A kérdező kommentje:
19:54 ----> Küldesz egy e-mail nekem, elküldöd a művedet, amit fel szeretnél tölteni, az írói álnevedet, és én elkészítem a saját menüdet:)
2011. márc. 5. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök. Visszajövök holnap is, most kevés az időm. Légyszi, írjál egy privit Te nekem, és akkor megadom az oldalamat, meg levelezünk.
2011. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írtam pár regényt és szeretném beküldeni. Jó volna ha felvennénk a kapcsolatot.
2013. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!