Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme ezeknek a sablon...

Mi értelme ezeknek a sablon dumáknak? Engem nagyon felmérgestíenek.

Figyelt kérdés

1. (TV műsoroknál/zenénél általában)- Ez már annyira szar, hogy már jó!

2. (párkapcsolatban) - Te túl jó vagy hozzám! Nem érdemellek meg!


Az elsőt egyáltalán nem értem, ha szar akkor minek nézi, vagy csak így próbálja "leplezni" hogy valójában tetszik neki? A második meg szimplán hülye?


2011. márc. 18. 14:53
 1/3 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Pontosan meg is válaszoltad a kérdésed. 14/f
2011. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a másodikat én inkább gerinctelennek mondanám, nem hülyének.


az első viszont szerintem teljesen jó kifejezés.

én akkor használlom, amikor olyasmivel találom szembe magamat, ami tetszik, de nem azért, ami lenni akart, hanem azért ami lett.

2011. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Én ezt olyanokra mondom, amiket igaziból komoly dolognak szántak, de annyira sz*r lett, hogy vicces, szóval tud az ember nevetni rajta :)


2: Ilyen érzés tényleg van. Persze vannak olyan emberek, akik ilyet még nem éreztek (például mert rengeteg önbizalmuk van, stb), és nem is tudják elképzelni, hogy ilyen érzés létezik. Ezek szerint te közéjük tartozol :-)

2011. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!