Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy osztársam fiú akit...

Van egy osztársam fiú akit nagyon utálok a puszta jelenléte is zavar..ez azért van mert nagyon beképzelt a semmire.. Hogyan ne vegyek róla tudomást?

Figyelt kérdés

Mindig beszólogat nekem meg másoknak is rosszindulatú nagyon pedig haszna nem származik belőle,kárörvendő meg még sorolhatnáém.

soha az életben nem ártottam neki egy rossz szót nem szoltam hozzá mégis állandóan bosszant,kifikáz stb pedig teljesen normális külsőm van ellenben neki rohadnak a fogai 20évesen mert nem ápolja mégi mindig a másikat cseszegeti

próbálom levegőnek nézni de nem mindig megy, hogyan csináljam?

vajon miért csinálja ezt?


2009. febr. 22. 18:15
 1/4 anonim válasza:
65%
azért mert neki nem adatott meg h normális legyen küld el a halál f@szára nekem az segíteni szokott:)
2009. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Sokan a saját kisebbségi komplexusukat így próbálják leküzdeni.

Nézz át rajta egyszerűen, ne hagyd, hogy felbosszantson.

Ha ezt nem sikerül elérned, ő nyert.

2009. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legközelebb te szóljál be neki a hibáit felnagyÍtva lehetőleg minnél több ember elött h minnél többen hallják és jót nevessenek rajta!A lényeg az h ki legyen nevetve!utána majd leszáll rólad!
2009. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pl:,,A szagod megelőzödt téged!,,

,,Látom még mindig nem vettél fogkefét!pedig inkább a rohadt fogaddal foglalkoznál mint velem!,,

,,Hallottál már a tic-tacról?,,

,,Rajtad egy komplett fogorvosi gárda se tudna segÍeni!,,

Vagy bármi ami a srác külsejére vonatkozik!Mindig legyen a tarsojodban vmi ilyesmi!

(az előző voltam)

2009. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!