Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik mai pop/rock előadók...

Melyik mai pop/rock előadók számítanak igényesnek?

Figyelt kérdés
Magyar és külföldi is jöhet :)
2011. márc. 21. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a dolog, hogy mi szamit igenyesnek, eleg szubjektiv, mert alt. mindenkinek ami tetszik, azt tartja igenyesnek. Senki sem gondolja, hogy "en gagyit hallgatok", ami pedig nem tetszik, az mindenkinek a "rakas kaki" kategoriaban van, ha Bach, akkor is. Ami nem tetszik, az lehet igenyes, ha egyszer nem tetszik. Pl. egy tanarom anno allandoan azt szajkozta, hogy a Depeche Mode milyen egy lagymatag, kommersz, igenyesnek nem nevezheto banda, mig par napja egy forumon azt olvastam, hogy mas szerint az egyik legigenyesebb zene. Most akkor kinek van igaza? Ilyen szubjektiv temaban, mint a zene, nem lehet allast foglalni. Az a lenyeg, hogy mindenki azt hallgassa, ami ki tud belole valtani erzelmeket, ami megnyugtatja, feldobja stb. Nem hiszem, hogy van ertelme azt kutatni, hogy mi igenyes. Sosem fognak ebben az ertelemben egyet erteni az emberek.
2011. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy nagyon szubjektív dolog,de akkor azt kérem,hogy azt írjátok,hogy ti mit tartotok annak!Meg nem feltétlenül mindenki azt tartja igényesnek,amit hallgat!Én pl igényesnek tartom XY zenekart (most nem írom le,melyikre gondolok),de nem hallgatom,mert nekem nem tetszik.
2011. márc. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!