Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiú akkora...

Hogy lehet egy fiú akkora tahó hogy megüt egy lányt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen körülmények közt?
2011. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyre több az ilyen, eltanulják a cigányoktól - szóval simán
2011. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Eltanulják, ja. Meg az ősembereknek is a cigányok tanították megerőszakolni a nőstényt.
2011. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:

Az agresszió elfogadhatatlan. DE talán vannak olyan körülmények, amik érthetőbbé, de nem elfogadhatóvá teszik a helyzetet.


Mi történt konkrétan?

2011. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt kérdezem, hogy milyen körülmények között? Mert ugye, van az az alapszabály, hogy nőt nem ütünk. A nő viszont egészen addig nő, amíg nem él vissza vele. (pl. pofozkodik, verekedik, miközben azt harsogja, hogy ő lány ezért nem üthetsz vissza...)
2011. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dag ***** válasza:
Hát az egy mocsadék, de nem mindig! Valamikor a nő megérdemli.
2011. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mai időkben sok nő nagyon fiús, agressziv, beszolós tehát nem nőies.Én még nőt nem ütöttem meg és nem szóltam vissza neki, de nem mondom hogy így helyes, mert kihasználják egyes nők.Azért elkerülném, hogy megüssem, de visszaszólni, lehordani viszont lenne pofám, mert a pohár elöbb utobb megtelik.
2011. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A körülményekhez kell mérni, de szerintem lényegtelen a nem. Ma már egyenlő jogok vannak, és ennél fogva egy konfliktusban is az igazat kell keresni, és nem elsimítani azzal a közhellyel, hogy "De hát ő egy nő!"


L.

2011. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!