Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhívtak osztálytársaim...

Elhívtak osztálytársaim bulizni, viszont félek, hogy anyámék nem engednek el. Mi a megoldás? 17L

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a bulizós. Sőt, még nem is voltam. Inkább koncert párti vagyok, de elhívott egy klikk az osztályból, mert velük jóban lettem az utóbbi időben. Kérdezték, hogy ráérnék e. Mondtam, hogy még nem mondok semmit biztosra :). Aztán egy lány mondta, hogy tudja, nem vagyok annyira bulizós, de azért elhív :).
2011. márc. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
17 évesen csak elengednek, nem?
2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a megoldás, hogy megkérdezed szüleidet. Basszus, ide fel tudsz tenni egy kérdést, a szüleidnek meg nem? Hát hogy a fenében van ez?! xD

Ha elenged jó, ha nem, akkor megkérdezed miért nem, te elmagyarázod, hogy nem iszod le amgad, nem szopsz le srácokat a parkolóban, nem ülsz be ittas és/vagy idegen személy kocsijába, és hazajössz adott időre. Ha ezek után is nemet mondanak, akkor megmondom a csajoknak (?), hogy bocsi, de nem mehetsz/vagy ha ez ciki, akkor kitalálsz valamit, elutaztok nagymamához, nyelvvizsgára készülsz. De sztem ha konvertekre elengednek, egy buliba is el fognak, ha eddig jó kislány voltál mindig. :D

2011. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*megmondod + a többi hibát is sajnálom. XD
2011. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezed.

Ha nem engednek el akkor kezd el hogy neked ők a barátaid és nem akarsz magányos lenni..

2011. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!